e.interjeruvizija.lt

Peršokti į pagrindinį turinį »Dabar jūs esate:

Prekes galite išbandyti čiužinių salonuose VILNIUJE ir PANEVĖŽYJE

Užsisakyk dar šiandien! Gali pravesti tik 30% avansą, o likutį, kai pristatysim prekę.

Viskoelastiniai čiužiniai

Viskoelastinio putų poliuretano čiužiniai geriau prisitaiko prie kūno kontūrų, nes reaguoja ne tik į kūno svorį, bet ir į skleidžiamą šilumą.

Tai unikali atviros molekulių struktūros putų poliuretano rūšis, kuri atsižvelgiant į šilumą keičia savo kietumą. Liesdamasi su žmogaus kūnu, ji minkštėja ir elastingai prisitaiko prie kūno anatomijos. Dėl vadinamojo '' lėto grįžimo''efekto tolygiai paskirsto slėgj žmogaus kūnui teigiamai veikia kraujo apytaką, gerina miego kokybę ir malšina nugaros skausmus. Info Interjeru vizija, Lonas, Fey&Co.

Viskoelastą sukūrė NASA – JAV aeronautikos ir kosminės erdvės agentūra. Ši medžiaga skirta astronautams, kuri sumažintų jų kūnams tenkančią apkrovą pakilimo ir nusileidimo metu. Šia technologija pasinaudojo švedų mokslininkai ir ergonomikos tyrinėjimų buityje atsirado jautri į temperatūros pokyčius reaguojanti medžiaga. Viskoelastiniai čiužiniai reaguoja į žmogaus temperatūrą ir svorį, ir prisitaiko prie žmogaus kūno formų, todėl gulint ant tokio čiužinio nėra apkraunamas stuburas, pilnai ilsisi raumenys. Taip atsigauna raumenys ir labiau atsipalaiduoja organizmas. Tai garantuoja ramesnį miegą.

Miegas yra vienas svarbiausių mūsų gyvenimo sudedamųjų komponentų. Jis gražina mums jėgas, teikia sveikatos, sumažina fizinę bei emocinę įtampą. Per metus vidutiniškai pramiegame apie 2800-3300 valandų. Dėl miego stygiaus ar prastai išsimiegojus atsiranda daugybę problemų, kurios turi įtakos Jūsų darbui, mokslui ir net sveikatai. Neleiskite, kad prastas miegas sugadintų dieną, rinkitės viskoelastinius čiužinius.

Pradėkite dieną žvalūs, sveiki ir išsimiegoję su įsigytu viskoelastiniu čiužiniu!

Nėra prekių atitinkančių pasirinkimą

Palyginti prekes

Jūs neturite prekių palyginimui.

Mano krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelis tusčias.

Bendruomenės apklausa

Ar paliekate Arbatpinigių Konsultantams?
 
 
 

Naujienlaiškis

  UAB "Interjerų vizija"

   Parduotuvių adresai:

    Vilniuje: Justiniškiu g. 79
    Panevėžyje: Vilniaus g. 6

    Įmonės kodas: 301781537
    PVM kodas: LT 100004553119
    Ofisas: Vilniaus g. 6, Panevėžys
    Tel (8-600) 95912 arba (8-45) 430935
    El.paštas: vipciuziniai@gmail.com

    AB DNB Bankas
    Banko kodas 40100
    A/s LT124010041200513876

Patikimumo sertifikatas