e.interjeruvizija.lt

Peršokti į pagrindinį turinį »Dabar jūs esate:

Prekes galite išbandyti čiužinių salonuose VILNIUJE ir PANEVĖŽYJE

Užsisakyk dar šiandien! Gali pravesti tik 30% avansą, o likutį, kai pristatysim prekę.

Natūralūs iš Lino čiužiniai

Pastaruoju metu žmonės vis labiau renkasi tai kas natūralu, ekologiška, sveika. Domisi natūraliais būdais kaip pagerinti savo sveikatą ir savijautą. Atsižvelgiant į pirkėjų poreikius, imta gaminti ekologiškus čiužinius iš natūralių medžiagų. UAB “Interjerų vizija”, stebėdama naujausias čiužinių rinkos tendencijas, savo klientams siūlo tik pažangiausiomis technologijomis sukurtus kokybiškus ir ilgaamžiškus čiužinius. Vertinantiems natūralumą ir ekologiškumą, įmonė siūlo išbandyti naują čiužinių kolekciją „LINAS“.

 „LINAS“ čiužiniai gaminami iš natūralių medžiagų, kurių dėka nekaupiamas elektros krūvis, užtikrinamas geras oro pralaidumas ir puikus vėdinimasis. Lininiai audiniai pasižymi savo stiprumu, ilgaamžiškumu ir teigiamu poveikiu žmogaus savijautai ir sveikatai. Linas labai vertinamas dėl antialerginių ir antibakterinių savybių. Linas geriausiai iš visų pluoštų sugeria drėgmę, tačiau net ir sugėręs 20% savo masę sudarančios drėgmės, audinys neatrodo drėgnas.

„LINAS“ čiužinių kolekciją sudaro trys čiužiniai: „LINAS P“, „LINAS 5“ ir „LINAS LATEX“. Čiužinys „LINAS P“ skirtas mėgstantiems klasiką – spyruoklinius čiužinius. Kiekviena Pocket tipo spyruoklė yra įvilkta į atskirą neaustinės medžiagos maišelį. Pocket tipo spyruoklės puikiai absorbuoja judesius, todėl yra nejuntamas partnerio vartymasis. Šis čiužinys puikus sprendimas poroms. „LINAS P“ yra papildyti 10 mm storio lino pluoštu iš vienos pusės ir 10 mm storio kupranugario vilna – iš kitos. Čiužinys „LINAS 5“ su Pocket tipo spyruoklėmis, išsiskiria natūraliu lininiu užvalkalu ir perdangomis, virš spyruoklių naudojamos kupranugario, lino ir putų poliuretano minkštosios dalys. „LINAS 5“ čiužinio spyruoklinis blokas yra padalintas į 5 anatomines zonas, todėl puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno linijų ir tolygiai paskirsto kūno svorį. Čiužinys „LINAS LATEX“ pagamintas su ilgaamže ir didelio tankio latekso medžiagos perdanga. Čiužinio branduolį sudaro - linas, latekso perdanga, spec. Veltinis, 7 anatominių zonų vilktos kišeninės spyruoklės, spec. veltinis, latekso perdanga, kupranugarių vilnos pluoštas.

„LINAS“ kolekcijos čiužiniai geras pasirinkimas vertinantiems natūralumą ir besirūpinantiems savo bei savo šeimos sveikata ir geru miegu. Čiužiniai sujungia laiko patikrintus sprendimus bei novatoriškas technologijas. Pasilepinkite gamtos gerybėmis savo lovoje!

Nėra prekių atitinkančių pasirinkimą

Palyginti prekes

Jūs neturite prekių palyginimui.

Mano krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelis tusčias.

Bendruomenės apklausa

Kas jus suviliotu?
 
 

Naujienlaiškis

  UAB "Interjerų vizija"

   Parduotuvių adresai:

    Vilniuje: Justiniškiu g. 79
    Panevėžyje: Vilniaus g. 6

    Įmonės kodas: 301781537
    PVM kodas: LT 100004553119
    Ofisas: Vilniaus g. 6, Panevėžys
    Tel (8-600) 95912 arba (8-45) 430935
    El.paštas: vipciuziniai@gmail.com

    AB DNB Bankas
    Banko kodas 40100
    A/s LT124010041200513876

Patikimumo sertifikatas